http://dnnovoolekssil.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Новоолександрівська сіл/рада >>
Проект рішення виконавчого комітету Новоолександрівської сільської ради "Про затвердження тарифів на водовідведення житлово-комунальному підприємству Новоолександрівської сільської ради" № 50 від 19.11.2014 р.
Версія для друку Написати листа

У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

                                                                   

Про затвердження тарифів

на водовідведення житлово-

комунальному підприємству

Новоолександрівської

сільської ради

 

Розглянувши звернення директора ЖКП Новоолександрівської  сільської ради  від 10.10.2014 року та надані матеріали щодо затвердження тарифів на водовідведення житлових будинків села Новоолександрівка, що обліковуються на балансі житлово-комунального підприємства Новоолександрівської сільської ради, з метою забезпечення належного  функціонування  мереж водовідведення, впорядкування тарифів  на послуги з водопостачання , які надаються КП “Дніпроводоканал” та водовідведення, які надаються ЖКП Новоолександрівської сілсьької ради, керуючись  статтею 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 7, 31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”,               ст. 13 Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”, відповідно  до Порядку  формування тарифів на послуги  з централізованого та водовідведення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 12.07.2006 року, відповідно  до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівнитцва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

 

                     1. Визнати виконавцем послуг з водовідведення житлових будинків села Новоолександрівка, що обліковуються на балансі житлово-комунального підприємства Новоолександрівської сільської ради, житлово-комунальне підприємство Новоолександрівської сільської ради.

2. Затвердити тарифи на послуги з водовідведення житлових будинків села Новоолександрівка, що обліковуються на балансі житлово-комунального підприємства Новоолександрівської сільської ради, у розмірі:

- для населення – 8,90 грн. за 1 м.куб.;

- для бюджетних та комерційних установ, які розташовані на території Новоолександрівської сільської ради  - 8,90 грн. за 1 м.куб.

3. Зобов’язати ЖКП Новоолександрівської сільської ради оприлюднити даний прект рішення.

4. Рішення ввести в дію з 01 січня 2015 року.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника голови виконкому Бохан В.С.

                                           

                       ГОЛОВА ВИКОНКОМУ                                            О.О. ВІЗІР

 

с. Новоолександрівка

19 листопада 2014 року

№ 50                 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор